Pole Dance

Posiadamy w pełni wyposażone studio:

• 6 rurek najwyższej jakości, firmy POLESYSTEMS w wersji statycznej i obrotowej, rury chromowo – niklowe SUN STEEL o średnicy 45mm, które nie powodują alergii,
• materace sportowe zapewniające bezpieczeństwo,
• akcesoria fitness (maty, hantle, gumy, klocki, piłki,)
• płyny i ściereczki do czyszczenia rur,
• lokal klimatyzowany,
• lustra na salach,
• wi-fi,

Jak przygotować się do zajęć?

• strój powinien być wygodny, nie ograniczający ruchów,
• polecamy założyć sportową koszulkę i krótkie spodenki,
• nogi i ramiona powinny być odkryte, aby zapewnić lepszą przyczepność na rurze,
• obuwie:
skarpetki, baletki, na bosaka,
• w dniu zajęć nie smarujemy ciała balsamami, oliwkami itp. kosmetykami,
• na czas zajęć należy zdjąć biżuterię (pierścionki, bransoletki, długie kolczyki i łańcuszki),
Zapraszamy wszystkie Panie bez względu na wiek i figurę!
Dobra zabawa gwarantowana!

Poledance od zera

Poziom ten przeznaczony jest dla kobiet zaczynających naukę Pole Dance, więc jeśli nigdy nie trenowałaś, to nie przejmuj się, bo właśnie od tego zaczynamy! Odkryj zupełnie nową formę tańca! Kluczowym elementem tych zajęć jest rura o średnicy 45 mm, przy której wykonywane są efektowne figury i układy. Zanim jednak zaczniesz je wykonywać, ważne jest, aby poświęcić chwilę na to, jak prawidłowo trzymać rurę oraz jak poprawnie wykonywać figury na rurze statycznej. Nauczymy Cię podstawowych figur Pole Dance, a także spróbujesz podstawowej wspinaczki. Na tym poziomie zaczynamy wzmacniać całe ciało. Program zajęć skonstruowany jest tak, aby zarówno nowe osoby jak i te, które trenują zaledwie kilka tygodni, miały oczekiwane efekty i maksimum przyjemności. Klasyczne zajęcia tańca na rurze na poziomie od zera są otwarte dla wszystkich. Nie prowadzimy kursów, co oznacza, że nie musisz czekać na rozpoczęcie zajęć dla nowej grupy. Zapisz się już dziś i odkryj z nami swoją nową pasję! Swobodna atmosfera na zajęciach sprawi, że poczujesz się jak u siebie. Z naszą ekipą nuda Ci nie grozi. Zatem do dzieła!

Poledance 1

Pole Dance I przeznaczony jest dla osób, które opanowały podstawowe figury. Na tym etapie trenujemy obroty, wspinaczkę i coraz bardziej efektowne figury. Poziom I obejmuje ćwiczenia wzmacniające, rozciągające całe ciało, przygotowując kursantki do wykonywania trudniejszych i bardziej skomplikowanych elementów na wyższych poziomach. Bardzo ważne jest, aby na tym poziomie poznać swoje ciało i jego możliwości,a także oswoić poszczególne jego partie z rurką.

Na poziomie I nauczysz się zupełnie nowych figur, opanujesz obroty, zwiększysz świadomość ciała i poprawisz koordynację ruchową. Na tym etapie wykonasz po raz pierwszy figury odwrócone, czyli z głową w dół. Poznasz sposoby łączenia ze sobą dotychczas poznanych elementów w krótkie układy. Stawiamy na wykonywanie figur w sposób płynny i z gracją. Część zajęć zostanie poświęconych także na opanowanie trików na rurze obrotowej. Na poziomie I nauczysz się m. in. takich figur jak: an angel, basic invert, bird, boomerang, cradle spin, fang, gemini, inverted thigh hold, inverted tuck, inverted V, lay out, slide dismount, scorpio, side climb, superman, Z – seat oraz wielu innych.

Poledance 2

Na poziomie średnio-zaawansowanym kursantki wykorzystują zdobyte wcześniej umiejętności do wykonywania trudniejszych, bardziej złożonych figur i przejść. Udział ćwiczeń wzmacniających i rozciągających jest na tym etapie zwiększony, aby móc wykonywać coraz trudniejsze figury. Na tym poziomie wprowadzone zostaną kolejne pozycje odwrócone, trudniejsze pozycje nieodwrócone, dropy oraz elementy akrobatyki, a także figury wyprowadzane z tzw. deadliftu, czyli martwego ciągu. Kursantki poznają nowe chwyty, a także uczą się łączyć poznane figury w dłuższe sekwencje. Część zajęć zostanie poświęconych także na opanowanie trików na rurze obrotowej. Na poziomie II nauczysz się m. in. takich figur jak: allegra, arm climbing, butterfly, cupid, handstand, inverted D, jade, jamilla, lotus, seahorse, shoulder mount, snowball, split heel, tail drop, titanic, twisted plank lay out, twisted star, yogini oraz wielu innych.

Poledance 4

Najwyższy poziom zaawansowania dla tych kursantek, dla których życie kręci się wokół rurki. Zajęcia dla osób bardzo zaawansowanych, na których wykonywane są najtrudniejsze triki, elementy akrobatyki, szpagaty, a co najważniejsze, na pewno nie zabraknie nowości z warsztatów. Poziom zaawansowany obejmuje pole dance, czyli taniec przy rurze w pełnym jego znaczeniu. Na tym etapie od kursantek wymagamy znacznej siły, a także ogólnej elastyczności całego ciała, ponieważ przeważającą część zajęć stanowi nauka najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych figur, które wymagają dużej sprawności fizycznej oraz wyprowadzania figur martwym ciągiem. Ponad to uczestniczki dopracowują całą gamę poznanych dotychczas elementów łącząc je w efektowne kombinacje. Na poziomie III nauczysz się m. in. takich figur jak: aysha, brass monkey, dove, flag, handspring, inverted split, iron x, jade, marion amber, oraz wielu innych.

`Spining Poledance

W końcu nadchodzi ten wielki dzień, kiedy przychodzisz na zajęcia i słyszysz, że dzisiaj trenujemy na rurach obrotowych. Wow, brzmi to nieźle, ale co tak naprawdę to oznacza? Zaczynając od początku. Rura może być statyczna lub obrotowa. Zajęcia Spinning Pole Dance poświęcone są w pełni rurze obrotowej. W sumie jak się o tym pomyśli, to super sprawa, bo można się kręcić i kręcić!