Pierwszy taniec

Lekcje indywidualne to: przygotowanie układu do wybranej piosenki możliwość nauki wybranego układu z internetu lub motywu filmowego (np. Dirty dancing) przygotowanie specjalnego układu do „miksu” kilku piosenek porady dotyczące doboru utworu i tańca miła atmosfera instruktorzy doświadczeni w szkoleniu Dbamy o to, by układy których uczymy były naturalne i dopasowane do poziomu i umiejętności pary. 

Nasi instruktorzy to pasjonaci, którzy przygodę z tańcem zaczynali jeszcze w dzieciństwie. Szczycą się najwyższymi klasami tanecznymi, dodatkowo specjalizując się w nauce tańca. Szczególnie ważne jest dla nich przygotowywanie par do tego jednego, niezwykłego tańca. 

Czas trwania zajęć: 60 minut. Istnieje możliwość wykupienia również lekcji 90 lub 120 minutowych. W celu rezerwacji godziny spotkania, prosimy o kontakt. Kurs najlepiej rozpocząć 8 tygodni przed weselem. Prosimy o dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem. Czas oczekiwania na wolny termin zależy od wielu czynników, m.in. miesiąca, w którym zajęcia mają się odbywać. W przypadku ustalania planu spotkań prosimy o kontakt telefoniczny 516 127 492.

Na zajęcia prosimy zawsze przynosić utwór, do którego ma być ułożony układ (jeśli takowy jest już wybrany). Preferowane formaty: płyta CD, mp3, mp3 na pendrive, muzyka na telefonie z wejściem jack. W wypadku nauki gotowego układu z filmiku w internecie lub motywu filmowego, prosimy o zabranie ze sobą nagrania lub przesłanie na adres e-mail dancefitnesshouse46@gmail.com