Grafik

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z SALI FITNESS W CZASIE, GDY TWOJE DZIECKO MA ZAJĘCIA.

Poniedziałek 

Sala 1 

16:00 koło cyrkowe grupa początkująca Maria Cybula

17:00 koła cyrkowe zawodniczki Maria Cybula

18:00 koła cyrkowe średnio zaawansowana Maria Cybula

19:00 HIP HOP grupa młodsza od 10 lat Patrycja Żurek

19:00 ART GIMNASTIC - nabór do grupy (nauka pięknych skoków, szpagatów, przejść)

20:00 zumba Ola Fischer

Sala 2 

17:00 poledance Kids Klaudia Grzyszczyk

18:00 poledance 1 Klaudia Grzyszczyk

19:00 poledance 2 Klaudia Grzyszczyk

20:00 HIP HOP młodzież Patrycja Żurek

Sala fitnes 

18:00 Trening spalający Marzena Kanapek

19:00 Płaski brzuch Ela Romańska

Wtorek 

sala 1 

16:00 aktywne smyki - zajęcia taneczno gimnastyczne dla 3/4 latków Julia Zawistowicz

17:00 taniec nowoczesny 5/6 lat Julia Zawistowicz

18:00 jazz 12-15 lat grupa początkująca Gabrysia Jacak

19:00 jazz grupa zaawansowana Paulina Czachor

20:00 teatr tańca 12+ lat Paulina Czachor

Sala 2 

17:00 latino grupa początkująca Michał Kostepmski

18:00 Latino średniozaawansowana Michał Kostempski

19:00 Latino średniozaawansowana Michał Kostempski

20:00 Mega spalanie - trampoliny Ela Romańska

sala fitness

17:00 kobiety w ciąży Monika Skrablak

18:00 pilates Monika Skrablak

Środa 

Sala 1 

16:00 balet 5/6 lat Magdalena Stachoń

17:00 nowoczesny 7/9 lat Kamila Kural

18:00 jazz/balet/współczesny od 8 lat Kamila Kural

19:00 high heels grupa zamknięta nabór  17.09.2022 Tomasz Jakowienko

20:00 high heels grupa zamknięta nabór 17.09.2022 Tomasz Jakowienko

Sala 2

17:00 szpagatowe rozciąganie z Maria Cybula

18:00 poledance 1 Maria Cybula

19:00 poledance 2 Maria Cybula

20:00 zumba Ola Fischer

sala fitness

18/00 Trening spalający Marzena Knapek

19:00 Płaski brzuch Ela Romańska

Czwartek 

Sala 1 

16:30-17:30 jazz/współczesny 10-13 lat Anna Wilk (możliwe przesunięcie na 16:00)

17:30-19:00 Acrodance od 7 lat Anna Wilk (możliwe przesunięcie na 17:00)

18;30 - 19:30 floor work Gabrysia Jacak

19:00 zumba Bogusław Kaczamarczyk

20:00 SALSATION Bogusław Kaczmarczyk

Sala 2 

18/00 pilates Monika Skablak

19/00 Mega spalanie Ela Romańska

20:00 poledance początkująca Ada Kruk

Sala fitness

18:00 szczupła sylwetka Marzena Knapek

Piątek 

Sala 1 

16:00 akrobatyka maluchy od 4 lat

17:00 akrobatyka dzieci szkole gr. początkująca

18:00 akrobatyka dzieci szkolne gr. zaawansowana

19:00 akrobatyka młodzież od 12 lat

20:00-22:00 kurs tańca start 30.09 Ewelina Anczewska & Krzysztof Zięba

Sala 2 

17:00 taniec nowoczesny - (z elementami gimnastyki artystycznej)  5/6 lat Kamila Kural

18:00 poledance dzieci Klaudia Grzyszczyk

19:00 poledance 1 Klaudia Grzyszczyk

20:00 lekcje 

sala fitness

17:00 trening spalający  Dawid Rząca

18:00 Sylwetka Hollywood Dawid Rząca