Latino

To zajęcia bazujące na latynoskich rytmach, które są doskonałym połączeniem tańców latynoamerykańskich i kroków aerobiku. Latino, to jedna z podstawowych zajęć fitness, które opiera się na choreografii. Te proste kroki bawią, cieszą i stanowią sposób na świetną rozrywkę dla każdego z uczestników. Dzięki temu, iż są to zajęcia taneczne świetnie spalają tkankę tłuszczową, pobudzają metabolizm i modelują sylwetkę. Latino nie rozbudowuje mięśni tylko sprawia, że uczestnicy przy regularnym uczestnictwie w zajęciach wyglądają smuklej. Latino to świetna muzyka, niesamowita zabawa i utrata kalorii. To zajęcia wszystkich lubiących szybkie, energiczne zajęcia choreograficzne.

Latino: Na czym polega ?

Latino proste kroki fitness połączone z tańcami latynoamerykańskimi. Te zajęcia składają się z krótkich choreografii do rytmicznej muzyki. Każda piosenka to inny układ taneczny. Kombinacje ruchów wykorzystywane w zajęciach latino sprawiają, że to nie tylko nauka podstawowych kroków, ale przede wszystkim taniec, w którym możesz uwolnić swoje emocje i dać z siebie wszystko! Podczas zajęć latino powtarza się choreografie z zajęć poprzednich, ale również dodawane są nowe układy taneczne. Klasa latino łączy w sobie wiele różnych podstawowych kroków latynoamerykańskich. Układy są łatwe do zapamiętania i dają możliwość popisu uczestnikom zajęć, ponieważ poza układami zawsze można zakręcić bioderkiem lub zarzucić włosami. Tego typu zajęcia wymagają inwencji i kreatywności od instruktora, aby nie było nudno, ale również pozwala to uczestnikom otworzyć się i wyluzować. To świetna alternatywa dla osób, które chcą się trochę poruszać, a nie lubią standardowych lekcji w szkole tańca. To również świetne rozwiązanie dla singli, ponieważ zajęcia odbywają się w grupie, nie tańczymy w parach.

Latino: Efekty

– spalanie tkanki tłuszczowej
– poprawa metabolizmu
– lepsze samopoczucie i rozluźnienie
– zdecydowana poprawa kondycji
– modelowanie sylwetki

Latino: Dla kogo?

Zajęcia Latino to klasa dla każdego, ponieważ bazuje na podstawowych krokach zarówno fitness jaki i latino. Ponadto Latino sprawia, że dajemy ponieść się muzyce i zapominamy o całym świecie. Zdecydowanie są to również zajęcia, które poprawią pewność siebie, bo nie dość, że sprawią, że będziesz wyglądać lepiej to jeszcze spowodują, że uwolnisz ten dziki pierwiastek. Zajęcia wygrywają swoją różnorodnością i tym, że na każdych zajęciach pojawia się nowe połączenie kroków do nowej muzyki. Twoim jedynym ograniczeniem są preferencje dotyczące zajęć – czy spokojniejsze czy tak dynamiczne jak Latino!