Grafik

Taniec

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
17:00 – 18:30 hip hop 9-11 lat Jakub Duda16:30 – 18:00 grupa artystyczno – jazzowa 12+ Patrycja Tworzydło17:00 taniec nowoczesny Urszula Wegrzyn 6/8 lat grupa open17:00 balet/jazz 6/8 lat Anna Wilk16:00-16:45 akrobatyka dzieci młodsze 4-6 lat wprowadzająca
18:30 -20 hip hop 12-15 Jakub Duda18:00-20:00 grupa pokazowo – artystyczna jazz zaawansowany Paulina Czachor18:00 – 19;30 grupa artystyczna (jazz) od 9 + Anna Wilk17:00-18:00 akrobatyka dzieci starsze grupa wprowadzająca
17:00 taniec nowoczesny 6/8 lat Weronika Matras (osoby z tamtego roku)17:00-18:00 taniec nowoczesny 9-11 lat Weronika Matras16:00 taniec nowoczesny Urszula Wegrzyn 4/5 lat grupa open17:00 mini mini Ilona Walkowska 2-4 lat grupa open17:00 balet/szpagatowe rozciąganie 4/5 lat Anna Wilk
16:00 – 17:00 akrodance
(6-10 lat) 23.09.2019
20:00 bachata w parach od zera18:00-19:00 akrobatyka dzieci starsze 7 lat (z tamtego roku)
21:00 bachata w parach od zera19:15 – 20:45 high heels open Michalina Szkolak19:00-20:30 akrobatyka dzieci starsze od 11 lat (z tamtego roku)
20:30- 22:00 akrobatyka grupa młodzież średniozaawansowana nabór 6.09.2019

Fitness

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
18:00 step cardio Ela18:00 salsation Boguś18:00 step cardio Ela18:00 trampoliny Olga18:00-19:30 Latino średniozaawansowane
19:00 modelowanie sylwetki Daniel19:00 Zumba Boguś19:00 modelowanie sylwetki Daniel19:00 lady style Olga19:30-20:30 latino pole Dance
20:00 Zumba Ola20:00 pilates Monia20:00 Zumba Ola19:00 fitball Monika
21:00 trampoliny Ola20:00 bachata od zera21:00 mobility Ola20:00 body workout + streching Olga18:00 tabata + interwał Daniel
20:00 joga funkcjonalna21:00 bachata od zera20:00 Zumba Ula19:30 full body Ola
21:00 joga aerial20:30 trampoliny Ola

Pole Dance

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
17:00 kids pole dance17:00 open studio17:00 kids pole dance17:00 open studio17:00 open studio10-14 open studio
18:00 grupa 118:00 open studio18:00 grupa 118:00 pole choreografia18:00 tabata + interwał
19:00 grupa 219:00 open studio19:00 grupa 219:00 open studio19:30 latino pole Dance
20:00 grupa 320:00 open studio20:00 grupa 320;00 body workout + streching20:30 open studio