Grafik

Week of Lut 18th
poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaniedziela
Luty 18, 2019

17:00: 7/9 taniec nowoczesny zaawansowane Kasia

17:00: 7/9 taniec nowoczesny zaawansowane Kasia

18:00: 10/13 lat hip hop Kasia początkujące

18:00: 10/13 lat hip hop Kasia początkujące

18:00: step Ela

18:00: step Ela

19:00: funkcjonalna joga

19:00: funkcjonalna joga

19:00: modelowanie sylwetki Daniel

19:00: modelowanie sylwetki Daniel

19:00: new fresh Kasia

19:00: new fresh Kasia

20:00: fit jump Ola

20:00: fit jump Ola

20:00: Kurs tańca dla seniorów Janek

20:00: Kurs tańca dla seniorów Janek

20:30: joga aerial Gosia

20:30: joga aerial Gosia
Luty 19, 2019

17:00: Dance army 10/13 lat zaawansowane Kasia

17:00: Dance army 10/13 lat zaawansowane Kasia

17:00: mini mini Ilona 3-4 lat

17:00: mini mini Ilona 3-4 lat

18:00: 5/6 lat balet + szpagatowe rozciąganie Ania

18:00: 5/6 lat balet + szpagatowe rozciąganie Ania

18:00: hip hop Pow 13 lat Kasia

18:00: hip hop Pow 13 lat Kasia

18:00: jazz sredniozaawansowane Paulina

18:00: jazz sredniozaawansowane Paulina

19:00: jazz zaawansowana Paulina

19:00: jazz zaawansowana Paulina

19:00: jazz/ balet + szpagatowe rozciąganie 7/9 lat Ania

19:00: jazz/ balet + szpagatowe rozciąganie 7/9 lat Ania

19:00: Pow 13 lat początkujące jazz Ania

19:00: Pow 13 lat początkujące jazz Ania

19:00: salsation Boguś

19:00: salsation Boguś

20:00: jazz technika Paulina

20:00: jazz technika Paulina

20:00: Zumba Boguś

20:00: Zumba Boguś
Luty 20, 2019

16:00: gimnastyka artystyczna Justyna

16:00: gimnastyka artystyczna Justyna

17:00: 5/6lat taniec nowoczesny Justyna

17:00: 5/6lat taniec nowoczesny Justyna

17:00: 7/9 taniec nowoczesny zaawansowane Kasia

17:00: 7/9 taniec nowoczesny zaawansowane Kasia

18:00: 10/13 lat hip hop Kasia początkujące

18:00: 10/13 lat hip hop Kasia początkujące

18:00: 7/9 lat taniec nowoczesny początkujący Justyna

18:00: 7/9 lat taniec nowoczesny początkujący Justyna

18:00: step Ela

18:00: step Ela

19:00: joga funkcjonalna Gosia

19:00: joga funkcjonalna Gosia

19:00: modelowanie sylwetki Daniel

19:00: modelowanie sylwetki Daniel

19:00: new fresh Kasia

19:00: new fresh Kasia

20:00: Zumba Ola

20:00: Zumba Ola

20:30: joga aerial Gosia

20:30: joga aerial Gosia

21:00: fit jump Ola

21:00: fit jump Ola
Luty 21, 2019

16:30: Dance army 10/13 lat zaawansowane Kasia

16:30: Dance army 10/13 lat zaawansowane Kasia

17:00: 10/13 lat jazz początkujące Patrycja

17:00: 10/13 lat jazz początkujące Patrycja

17:00: 5/6 lat balet + szpagatowe rozciąganie Ania

17:00: 5/6 lat balet + szpagatowe rozciąganie Ania

18:00: jazz/ balet + szpagatowe rozciąganie 7/9 lat Ania

18:00: jazz/ balet + szpagatowe rozciąganie 7/9 lat Ania

18:00: Pow 13 lat hip hop Kasia

18:00: Pow 13 lat hip hop Kasia

18:30: pilates Monika

18:30: pilates Monika

19:00: hip hop Pow 16 lat Kasia

19:00: hip hop Pow 16 lat Kasia

19:00: salsation Boguś

19:00: salsation Boguś

20:00: Zumba Boguś

20:00: Zumba Boguś
Luty 22, 2019

16:00: gimnastyka i akrobatyka sportowa 5/6 lat

16:00: gimnastyka i akrobatyka sportowa 5/6 lat

17:00: gimnastyka i akrobatyka sportowa 7/9 lat

17:00: gimnastyka i akrobatyka sportowa 7/9 lat

18:00: gimnastyka i akrobatyka sportowa 7:9 lat

18:00: gimnastyka i akrobatyka sportowa 7:9 lat

18:00: tabata + interwał Daniel

18:00: tabata + interwał Daniel

19:00: fit jump Ola

19:00: fit jump Ola

19:00: gimnastyka i akrobatyka sportowa 10/13lat

19:00: gimnastyka i akrobatyka sportowa 10/13lat

19:00: latino Michał

19:00: latino Michał

20:00: gimnastyka i akrobatyka sportowa pow 13 lat

20:00: gimnastyka i akrobatyka sportowa pow 13 lat

20:00: Zumba Ola

20:00: Zumba Ola

20:30: kurs tańca grupa początkująca 11.01 Michał

20:30: kurs tańca grupa początkująca 11.01 Michał
Luty 23, 2019Luty 24, 2019